Oktawian Vieth

Funkcje

Rada Gminy

Radny (2014 - 2018)

Komisja Gospodarki

Członek (2014 - 2018)

Komisja Spraw Społecznych

Przewodniczący komisji (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 grudnia 2014 08:31
Dokument wprowadzony do BIP przez: Marek Widera
Ilość wyświetleń: 539
31 maja 2017 12:24 Urszula Świercok - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2016r..
24 maja 2016 14:28 Urszula Świercok - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2015r..
08 czerwca 2015 08:47 Urszula Świercok - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2014r..